Де знайти гідну мотошколу?

Перед кожним власником новенького мотоцикла виникає складне завдання — вибрати гідну мотошколу. Чому вона така нелегка? Тому, що від того наскільки якісні знання отримає учень, буде залежити його благополуччя на дорозі.

На дошці оголошень uamoto ви можете знайти багато пропозицій від різних мотошкіл, які діють у вашому місті. Новачкам варто звернути на них увагу, так як в порівнянні з приватним інструктором, школа юридично відповідає за надані послуги.

Мотошколи в Україні: як не помилитися

При виборі мотошколи ми рекомендуємо вам звертати увагу на наступні моменти:

  • Рівень нав"язливості з боку реклами. Якщо мотошкола обіцяє великі знижки і різні акції, то це говорить про те, що в неї практично немає клієнтів. За допомогою рекламних кампаній вона намагається хоч якось привернути увагу нових учнів, граючи на їх заощадливості.

  • Зовнішній вигляд офіційного сайту. Чорний список заслуговують ті школи, у яких одночасно є декілька сайтів. Структура веб-ресурсу повинна бути зрозумілою, інформація точна і мінімізована, ви не повинні на ньому побачити сторонньої нетематичної реклами. Інакше, навіщо нормальному закладу відводити своїх потенційних клієнтів на сторонні проекти?

  • Відгуки. Нажаль їм не можна довіряти, так як негативна думка швидко видаляється, а хороші відгуки може писати сама школа, ховаючись під різними іменами.

  • Керівництво. Періодично, директор вподобаної вам автошколи, повинен самостійно проводити заняття з учнями. Доброму керівництву небайдужа якість навчального процесу.

  • Навчальна програма. На сьогоднішній день вона є стандартною, не вірте обіцянкам про європейскі стандарти та авторські методики. Середній час навчання, який потрібен для того, що б ви могли навчитися безпечно їздити по місту — 20 годин, не погоджуйтесь на більш скорочені програми.

Кращі мотошколи Киева на одному сайті

Щоб знайти добрий варіант навчального закладу, загляньте на дошку оголошень uamoto. У нас є велика база оголошень, серед яких ви зможете легко вибрати мотошколу в столиці, поруч з вашим будинком. На сайті передбачене зручне сортування за такими параметрами: тип мототехніки, наявність сертифіката навчання, чи входить у вартість екіпірування та пальне, а також за формою оплати. Користуйтесь нашим порталом і отримайте якісне навчання.